פירוק רכבים, תעשה כסף מהגרוטאה שלך

רכב לפירוק אחרי תאונה

פירוק רכבים, תעשה כסף מהגרוטאה שלך

היא עומדת שם כבר לא מעט זמן. היא עברה תאונה לפני כמה חודשים, ואתה ברוך השם יצאת ללא פגע. אבל היא, המכונית שלך כבר לא תוכל לחזור ולשרת אותך. היא הוגדרה כ"טוטאל לוסט" וחברת הביטוח אמורה לשלם לך עליה, אבל לגרוטאה הזו אתה זה שצריך למצוא פתרון.אנחנו לא מדברים על רכב שחסר לו טעינה במצבר של הרכב או פנסים לא תקינים כן? כאן מדבר על תקלות הרבה יותר חמורות שהרכב לא עובד בכלל! חשבת לתת אותה למישהו שרק יגרור לך אותה מהחצר של הבית, אבל למה שלא תרוויח עליה כמה מאות שקלים ואולי אלפי שקלים בודדים? מה עם האופציה של פירוק רכבים? זה ממש לא משנה אם אתם רוצים למכור רכב פרטי לפירוק או משאית לפירוק ולכן, קניית רכבים לפירוק על ידי חברה מקצועית יהיה הפתרו האולטימטיבי בשבילך. קונה רכבים לפירוק ישלם לך וייקח אותה אליו.

רכב לפירוק אחרי תאונה
רכב לפירוק אחרי תאונה קשה מאוד

זה טוב גם לסביבה

אז למה קניית רכבים לפירוק בין אם היא קניית רכבים לברזל או לכל מטרה אחרת היא הפתרון הטוב ביותר בשבילך? קודם כל כי זה ירוק. מה זה אומר? זה שרכבים ישנים על הכביש שפולטים חומרים מזוהמים רבים זה רע, את זה אתה בטוח יודע. אבל לא בגלל זה הרכב שלך ירד מהכביש אלא בגלל שהוא כבר לא יכול להיות בשימוש, אבל פירוק רכבים בשביל להשתמש שוב בחלקים זו גם תרומה לאיכות הסביבה. קונה רכבים לפירוק ומי שעושה שימוש חוזר בחלקים מפחית את הייצור והפחתה של הייצור זה אומר שימוש בפחות חומרים חדשים, פחות אנרגיה… למה שהחלקים במכונית שלך לא ימוחזרו?
לא לעבוד קשה.

אתה יכול להתחיל ולפרק חלקים ברכב שלך ולנסות למכור אותם אחד אחד. אבל בשביל זה תצטרך כנראה מישהו שיעשה את זה בשבילך ותצטרך גם להשקיע לא מעט זמן בשביל למכור את החלקים הללו. קניית רכבים לברזל או קניית רכבים לפירוק בכלל, תחסוך לך את כאב הראש הזה. אתה לא תצטרך להתעסק עם זה בכלל, לא תצטרך לשבור את הראש, להתאמץ ולהצליח למכור את החלקים. תן למישהו שזאת העבודה שלו לעשות את זה ותוריד לעצמך מהראש לא מעט דאגות. נכון, יכול להיות שתרוויח קצת פחות אבל זמן שווה כסף לא? כדאי לקחת את זה בחשבון.

תהליך מכירת רכב לפירוק

אז איך מוכרים רכב לפירוק? האם אפשר פשוט לקחת כסף ולהעביר אותו? לא ממש… אתה צריך לזכור שכל עוד הרכב הזה הוא רכב "על הכביש" אם מישהו אחר חלילה יחליט להעלות אותו איכשהוא לכביש ולנסוע איתו לאחר תיקון, האחריות על הרכב תהיה עליך. אתה חייב להגיע למשרד הרישוי ולהוריד אותו מהכביש, חייב למלא את כל הניירת בשביל לקבל את האישור המיוחל. אחרי שעשית את כל זה תצטרך למצוא קונה רכבים לפירוק, מישהו שיבוא וייקח ממך את הרכב בשביל שהוא יוכל לעשות בו שימוש לברזל וימכור את הברזל לפי משקל או מישהו שימכור את החלקים של הרכב.

ניתן למצוא מומחי פירוק רכבים באתר Crockcar אשר חיים את התחום 24 שעות ביממה ויעזרו לכם למצוא פתרון קל ומהיר לרכב הישן! ומה רע אם תרוויחו קצת כסף? יש לציין שהשירותים שניתן לקבל הם לכל תושבי הארץ, מאזור הדרום ועד הצפון אז תרגישו חופשי ליצור איתם קשר ולקבל פרטים נוספים

בהצלחה!

Back To Top
דילוג לתוכן